



Сумка чоловіча натуральна шкіра чорний Арт.6023-1 black (54)
Сумка чоловіча натуральна шкіра чорний Арт.6023-1 black (54)
Чоловіча сумка невеликого розміру з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Модель прямокутної форми з одним основним відділенням, що закривається на блискавку. Усередині якісна підкладка та потайна кишеня на блискавці.Також передбачена зовнішня передня кишеня на застібці фастекс. Особливістю сумки є те, що ви можете носити її, повісивши на свій ремінь у відповідну петлю на тильному боці або зафіксувати її за допомогою карабін, який йде в комплекті. Таж у комплекті щільний текстильний ремінь, який регулюється за довжиною.
Ця модель чудово підійде для прихильників класики та стилю casual.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Чоловіча сумка невеликого розміру з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Модель прямокутної форми з одним основним відділенням, що закривається на блискавку. Усередині якісна підкладка та потайна кишеня на блискавці.Також передбачена зовнішня передня кишеня на застібці фастекс. Особливістю сумки є те, що ви можете носити її, повісивши на свій ремінь у відповідну петлю на тильному боці або зафіксувати її за допомогою карабін, який йде в комплекті. Таж у комплекті щільний текстильний ремінь, який регулюється за довжиною.
Ця модель чудово підійде для прихильників класики та стилю casual.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип | Месенджер/Поштова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴



