



Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.515 black (54)
Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.515 black (54)
Чоловіча сумка-слінг через плече з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Сумка-слінг на одне основне відділення. Всередині на якісному зносостійкому підкладі з додатковими кишенями відкритого типу. Зовні на фронтальній частині виробу є кишеня на блискавці, на тильному боці кишеня закритого типу на магніті. Сумку можна носити на плечі або перед собою, довжина шлейки регулюється.
Молодіжна модель чоловічої сумки підійде для носіння на кожен день під будь-який Ваш образ.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з світлиною (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Чоловіча сумка-слінг через плече з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Сумка-слінг на одне основне відділення. Всередині на якісному зносостійкому підкладі з додатковими кишенями відкритого типу. Зовні на фронтальній частині виробу є кишеня на блискавці, на тильному боці кишеня закритого типу на магніті. Сумку можна носити на плечі або перед собою, довжина шлейки регулюється.
Молодіжна модель чоловічої сумки підійде для носіння на кожен день під будь-який Ваш образ.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з світлиною (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴



