



Жіноча модна сумка натуральна шкіра коричневий Арт.813037 brown Borsacomoda (Україна)
1 935 ₴
- В наявності
- Код: 813037 brown
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча модна сумка натуральна шкіра коричневий Арт.813037 brown Borsacomoda (Україна)
Жіноча сумочка через плече з натуральної шкіри від перевіреного українського виробника.
Невелика сумочка на три відділення під блискавкою, всередині на якісному зносостійкому підкладі. Також усередині є потайна кишеня на блискавці та відділення для дрібниць відкритого типу. Зовні є додаткова кишеня на блискавці, фурнітура якісна в кольорі темне срібло, плечовий ремінець незнімний, довжина регулюється.
Легка, лаконічна в дизайні модель сумки виготовлена в кежуальному стилі, доповнить ваш повсякденний образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з світлиною (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Жіноча сумочка через плече з натуральної шкіри від перевіреного українського виробника.
Невелика сумочка на три відділення під блискавкою, всередині на якісному зносостійкому підкладі. Також усередині є потайна кишеня на блискавці та відділення для дрібниць відкритого типу. Зовні є додаткова кишеня на блискавці, фурнітура якісна в кольорі темне срібло, плечовий ремінець незнімний, довжина регулюється.
Легка, лаконічна в дизайні модель сумки виготовлена в кежуальному стилі, доповнить ваш повсякденний образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з світлиною (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1320 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴



