



Сумка крос-боді натуральна шкіра бежевий Арт.6602 beige (Китай)
Сумка крос-боді натуральна шкіра бежевий Арт.6602 beige (Китай)
Жіноча сумка кросбоді середнього розміру з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Сумка йде на одне основне відділення на блискавці. Усередині якісна підкладка, перегородка на блискавці та низка доповнювальних кишень для Ваших дрібниць. Зовні на тильній стороні виробу є кишеня на блискавці, на фронтальній стороні — вертикальна декоративна блискавка. У комплекті довгий регульований ремінець.
Модель у стилі casual чудово впишеться під ваш будь-який образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Жіноча сумка кросбоді середнього розміру з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Сумка йде на одне основне відділення на блискавці. Усередині якісна підкладка, перегородка на блискавці та низка доповнювальних кишень для Ваших дрібниць. Зовні на тильній стороні виробу є кишеня на блискавці, на фронтальній стороні — вертикальна декоративна блискавка. У комплекті довгий регульований ремінець.
Модель у стилі casual чудово впишеться під ваш будь-який образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴



