



Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.8866-1A black (54)
Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.8866-1A black (54)
Оригінальна чоловіча сумка-слінг через плече з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Сумка-слінг на одне основне відділення на блискавці. Всередині на якісному зносостійкому підкладі з потайною кишенею на блискавці. Зовні на тильній стороні є кишеня закритого типу для Ваших дрібниць. Сумку можна носити на плечі або перед собою, довжина шлейки регулюється і змінюється на будь-який бік.
Молодіжна модель чоловічої сумки підійде для носіння на кожен день під будь-який Ваш образ.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Оригінальна чоловіча сумка-слінг через плече з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Сумка-слінг на одне основне відділення на блискавці. Всередині на якісному зносостійкому підкладі з потайною кишенею на блискавці. Зовні на тильній стороні є кишеня закритого типу для Ваших дрібниць. Сумку можна носити на плечі або перед собою, довжина шлейки регулюється і змінюється на будь-який бік.
Молодіжна модель чоловічої сумки підійде для носіння на кожен день під будь-який Ваш образ.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴



