



Гаманець чоловічий шкіряний чорний Арт.2098T-2 black Helen Verde (548)
Гаманець чоловічий шкіряний чорний Арт.2098T-2 black Helen Verde (548)
Чоловічий гаманець подвійного складання з натуральної шкіри від перевіреного виробника
Гаманець закривається на магнітну застібку, всередині на два відділення для купюр, шість відділень для банківських або візитних карток, два прозорі вікна для документів, монетниця на кнопці всередині гаманця.
Стильний молодіжний чоловічий кашелик стане найкращим варіантом на подарунок, стане бездоганно незамінним аксесуаром
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Чоловічий гаманець подвійного складання з натуральної шкіри від перевіреного виробника
Гаманець закривається на магнітну застібку, всередині на два відділення для купюр, шість відділень для банківських або візитних карток, два прозорі вікна для документів, монетниця на кнопці всередині гаманця.
Стильний молодіжний чоловічий кашелик стане найкращим варіантом на подарунок, стане бездоганно незамінним аксесуаром
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴



