



Сумка тоут натуральна шкіра чорний Арт.79-8198 black Karlos Marconi (Китай)
2 415 ₴
- В наявності
- Код: 79-8198 black
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка тоут натуральна шкіра чорний Арт.79-8198 black Karlos Marconi (Китай)
Жіноча стильна сумка з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Виріб має одне основне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці та низку додаткових кишень відкритого та закритого типу для Ваших дрібниць. Зовні на тильній частині міститься кишеня закритого типу. У комплекті: дві зручні ручки для носіння в руках і незнімний комбінований плечовий ремінь: верхня частина шкіряна, а ближче до сумки йдуть декоративні ланцюжки. Модель виконана з м'якої якісної шкіри.
Ідеально підійде для повсякденного використання і впишеться в класичний і casual стилі.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Жіноча стильна сумка з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Виріб має одне основне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці та низку додаткових кишень відкритого та закритого типу для Ваших дрібниць. Зовні на тильній частині міститься кишеня закритого типу. У комплекті: дві зручні ручки для носіння в руках і незнімний комбінований плечовий ремінь: верхня частина шкіряна, а ближче до сумки йдуть декоративні ланцюжки. Модель виконана з м'якої якісної шкіри.
Ідеально підійде для повсякденного використання і впишеться в класичний і casual стилі.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karlos Marconi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 390 мм |
| Жорсткість | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 415 ₴



