



Сумка через плече планшет штучна шкіра чорний Арт.350-3 black Polo (Китай)
Сумка через плече планшет штучна шкіра чорний Арт.350-3 black Polo (Китай)
Класична сумка планшет чоловічий зі штучної шкіри від перевіреного виробника.
Представлена модель має одне основне відділення, з перегородкою на блискавки та додаткові внутрішні кишені на блискавці і без дрібниць. Сумка закривається на застібку-клапан (flap) на магнітах. В комплекті також коротка ручка та довгий текстильний регульований ремінь на знімних карабінах. Якісний підклад і фурнітура.
Попри невеликі розміри, цей аксесуар дає змогу взяти із собою все найнеобхідніше: телефон, портмоне, гроші, ключі, навушники, окуляри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Ручки | Одна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип | Месенджер/Поштова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴



