Портмоне чоловіче натуральна шкіра чорний Арт.302A/круглий магніт black Helen Verde (Китай)
1 035 ₴
- В наявності
- Код: 302A\круглий магніт black
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портмоне чоловіче натуральна шкіра чорний Арт.302A/круглий магніт black Helen Verde (Китай)
Чоловічий портмоне гаманець подвійного складання з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Гаманець на два відділення для купюр зі шкіряною перегородкою, бічне відділення на блискавці, три прозорі вікна для документів, три відділення для банківських або візитних карток, містка монетниця на кнопці всередині гаманця. Пормоне виготовлене з якісної натуральної шкіри, приємне на дотик.
Стильний чоловічий гаманець портмоне практичний за функціоналом, стриманий за дизайном, поміститься в будь-яку чоловічу сумку або нагрудну кишеню.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Чоловічий портмоне гаманець подвійного складання з натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Гаманець на два відділення для купюр зі шкіряною перегородкою, бічне відділення на блискавці, три прозорі вікна для документів, три відділення для банківських або візитних карток, містка монетниця на кнопці всередині гаманця. Пормоне виготовлене з якісної натуральної шкіри, приємне на дотик.
Стильний чоловічий гаманець портмоне практичний за функціоналом, стриманий за дизайном, поміститься в будь-яку чоловічу сумку або нагрудну кишеню.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 140 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Портмоне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴








