



Маленькая розовая сумка экокожа Арт.CM7399 pink DavidJones Франція
Маленькая розовая сумка экокожа Арт.CM7399 pink DavidJones Франція
Молодіжна модель якісної жіночої сумки з екошкіри від перевіреного постачальника.
Модель маленького розміру має приємну фактуру та оригінальний дизайн. Сумка на одне основне відділення на блискавці. Також є кишеня всередині сумки для телефона та потайна кишеня на блискавці. Зовні на фронтальній частині виробу є кишеня без застібки для Ваших дрібниць. Сумка має надійний регульований плечовий ремінь.
Модель у стилі casual чудово впишеться під ваш будь-який образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Молодіжна модель якісної жіночої сумки з екошкіри від перевіреного постачальника.
Модель маленького розміру має приємну фактуру та оригінальний дизайн. Сумка на одне основне відділення на блискавці. Також є кишеня всередині сумки для телефона та потайна кишеня на блискавці. Зовні на фронтальній частині виробу є кишеня без застібки для Ваших дрібниць. Сумка має надійний регульований плечовий ремінь.
Модель у стилі casual чудово впишеться під ваш будь-який образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴



