



Сумка чоловіча натуральна шкіра чорний Арт.8605 black (54)
Сумка чоловіча натуральна шкіра чорний Арт.8605 black (54)
Чоловіча сумка невеликого розміру з якісної натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. На передній частині месенджера розташована кишеня на магніті під клапаном. У комплекті незнімний текстильний ремінь через плече, який регулюється за довжиною. Виріб на щільній підкладці, а також має якісну фурнітуру.
Стильна, компактна та практична модель для сучасного чоловіка. Ідеально підійде для повсякденного використання.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Чоловіча сумка невеликого розміру з якісної натуральної шкіри від перевіреного виробника.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. На передній частині месенджера розташована кишеня на магніті під клапаном. У комплекті незнімний текстильний ремінь через плече, який регулюється за довжиною. Виріб на щільній підкладці, а також має якісну фурнітуру.
Стильна, компактна та практична модель для сучасного чоловіка. Ідеально підійде для повсякденного використання.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип | Месенджер/Поштова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴



