



Сумка крос-боди искусственная кожа белый Арт.HX013 white (БР) Karlos Marconi (Китай)
980 ₴
784 ₴
- В наявності
- Код: HX013 white (БР)
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляма на лицьовій стороні, виглядає як непрокрас або затертість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karlos Marconi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴



