



Гаманець на магніті натуральна шкіра коричневий Арт.Z1-712 brown Balisa (54)
Гаманець на магніті натуральна шкіра коричневий Арт.Z1-712 brown Balisa (54)
Гаманець на три складання з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Зручний невеликий гаманець на три складання на магніті. Зовні велика монетниця на блискавці. Усередині два відділи під купюри, чотири відділення під банківські картки й одне прозоре віконце для документів.
Практичний розмір гаманецьа, дасть змогу розмістити необхідні речі в ньому та з легкістю поміститься в будь-яку Вашу сумочку.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Гаманець на три складання з натуральної шкіри від перевіреного постачальника.
Зручний невеликий гаманець на три складання на магніті. Зовні велика монетниця на блискавці. Усередині два відділи під купюри, чотири відділення під банківські картки й одне прозоре віконце для документів.
Практичний розмір гаманецьа, дасть змогу розмістити необхідні речі в ньому та з легкістю поміститься в будь-яку Вашу сумочку.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 130 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴



