



Затискач для купюр натуральна шкіра чорний Арт.677-129 black Helen Verde (54)
Затискач для купюр натуральна шкіра чорний Арт.677-129 black Helen Verde (54)
Затискач для грошей чоловічий з відділеннями для карток із якісної натуральної шкіри в чорному кольорі від перевіреного виробника.
Всередині затискач зроблений із натуральної високоякісної шкіри, 10 слотів для кредитних карток, також сам металевий затискач для купюр.
Чудовий аксесуар для чоловіків, які люблять мінімалістичний стиль. У такі вироби помістяться купюри та кредитні картки.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Затискач для грошей чоловічий з відділеннями для карток із якісної натуральної шкіри в чорному кольорі від перевіреного виробника.
Всередині затискач зроблений із натуральної високоякісної шкіри, 10 слотів для кредитних карток, також сам металевий затискач для купюр.
Чудовий аксесуар для чоловіків, які люблять мінімалістичний стиль. У такі вироби помістяться купюри та кредитні картки.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



