



Стильний чоловічий гаманець із натуральної шкіри чорний Арт.016 black Helen Verde (54)
690 ₴
- В наявності
- Код: 016 black
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний чоловічий гаманець із натуральної шкіри чорний Арт.016 black Helen Verde (54)
Зручна модель чоловічого гаманця з якісної телячої шкіри від перевіреного постачальника.
Гаманець невеликого розміру, прекрасно зможе поміститися в будь-яку сумку, а також зможе поміститися в кишеню. Модель на магнітній застібці, всередині одне основне відділення для купюр і додаткове відділення, що закривається на надійну блискавку.
Дизайн цієї моделі передбачає достатню кількість відділень для кредитних карток, що дасть змогу задовольнити потреби сучасного покупця.
Гаманець підійде як прихильникам класики, так і прихильникам стилю casual.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від якого залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи. Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно, краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати: портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-який смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару, додаткові фото та докладна консультація за всіма нюансами й особливостями товару.
**Чому варто купити в нас? ** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності, повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну. Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених відповідальних партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші очікування й вимоги до товару. Звертайтеся до нас будь-яким зручним Вам способом: телефонуйте, пишіть, і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Зручна модель чоловічого гаманця з якісної телячої шкіри від перевіреного постачальника.
Гаманець невеликого розміру, прекрасно зможе поміститися в будь-яку сумку, а також зможе поміститися в кишеню. Модель на магнітній застібці, всередині одне основне відділення для купюр і додаткове відділення, що закривається на надійну блискавку.
Дизайн цієї моделі передбачає достатню кількість відділень для кредитних карток, що дасть змогу задовольнити потреби сучасного покупця.
Гаманець підійде як прихильникам класики, так і прихильникам стилю casual.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від якого залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи. Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно, краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати: портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-який смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару, додаткові фото та докладна консультація за всіма нюансами й особливостями товару.
**Чому варто купити в нас? ** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності, повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну. Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених відповідальних партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші очікування й вимоги до товару. Звертайтеся до нас будь-яким зручним Вам способом: телефонуйте, пишіть, і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



