



Модний жіночий гаманець штучна шкіра фуксія Арт.SZ-309B rosered Canevo (Китай)
375 ₴
- В наявності
- Код: SZ-309B rosered
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модний жіночий гаманець штучна шкіра фуксія Арт.SZ-309B rosered Canevo (Китай)
Якісний жіночий гаманець зі штучної шкіри від перевіреного постачальника.
Гаманець дуже функціональний, завдяки продуманому дизайну. Одне відділення для купюр із тектильною підкладкою всередині. Передбачені дві зручні монетниці, що закриваються на блискавку. Усередині 8 відділень для кредитних карток та одне прозоре для документів.
Модель невеликого розміру, прекрасно поміститься у Вашій сумочці або навіть кишені. Закривається на надійну магнітну застібку. Модель підійде як прихильникам класики, так і шанувальникам чогось оригінального.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Якісний жіночий гаманець зі штучної шкіри від перевіреного постачальника.
Гаманець дуже функціональний, завдяки продуманому дизайну. Одне відділення для купюр із тектильною підкладкою всередині. Передбачені дві зручні монетниці, що закриваються на блискавку. Усередині 8 відділень для кредитних карток та одне прозоре для документів.
Модель невеликого розміру, прекрасно поміститься у Вашій сумочці або навіть кишені. Закривається на надійну магнітну застібку. Модель підійде як прихильникам класики, так і шанувальникам чогось оригінального.
Вибір відповідного гаманця є дуже важливим процесом, від
якого багато в чому залежить успіх людини. Гаманець має надійно зберігати
паперові гроші, кредитні картки та візитки, а також різні документи.
Все це має зберігатися в оптимальних умовах, щоб їх було легко
використовувати в відповідний момент. Щоб не довелося втрачати час даремно,
краще заздалегідь визначитися з тим, що саме ви хочете придбати:
портмоне чи гаманець? Останній являє собою універсальне
рішення, яке підходить як жінкам, так і чоловікам. Наш магазин
пропонує своїм клієнтам великий вибір гаманців і портмоне на будь-якій
смак і бюджет. Кожен знайде собі щось до душі.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canevo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Фуксія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



