

Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.7394/10 "GP" Італія-(Україна)
Нагрудна слінг сумка натуральна шкіра чорний Арт.7394/10 "GP" Італія-(Україна)
Чоловіча нагрудна слінг сумка з якісної натуральної шкіри невеликого розміру від перевіреного виробника.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Всередині передбачена кишеня для телефона. На фронтальній частині додаткова кишеня на блискавці. Поясний ремінь тканинний, регулюється за довжиною. Якісна фурнітура.
Нагрудна сліг сумка з натуральної шкіри — компактна та практична модель для сучасного чоловіка. Ідеально підійде для повсякденного використання.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Чоловіча нагрудна слінг сумка з якісної натуральної шкіри невеликого розміру від перевіреного виробника.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Всередині передбачена кишеня для телефона. На фронтальній частині додаткова кишеня на блискавці. Поясний ремінь тканинний, регулюється за довжиною. Якісна фурнітура.
Нагрудна сліг сумка з натуральної шкіри — компактна та практична модель для сучасного чоловіка. Ідеально підійде для повсякденного використання.
Кожен чоловік мріє про сумку, яка буде як зручною, так і
практичною. Особливо, якщо потрібна сумка, яку ви носитимете із собою
щодня. Найважливішими характеристиками є:
місткість, зручний крій і система кишень. Але найголовніше, що вона
має бути виготовлена з якісних матеріалів — це найкраще рішення
для повсякденної сумки або барсетки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 200 |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефона |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Ручки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴



