



Сумка натуральна шкіра білий Арт.PD76088 white Karlos Marconi (54)
Сумка натуральна шкіра білий Арт.PD76088 white Karlos Marconi (54)
Оригінальна модель сумочки натуральної полірованої шкіри від перевіреного виробника.
Ця модель має одне відділення з перегородкою на блискавці, закривається на блискавку. Сумка має внутрішні та зовнішні кишені, які закриваються на блискавку та без неї. Для носіння в руках ця модель має дві зручні вшиті ручки, так само сумочку можна носити на плечі, завдяки знімному ременю на карабінах (довжина якого регулюється).
Модель чудово впишеться у ваш повсякденний стиль одягу та буде прекрасним супутником на навчання або роботу.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Оригінальна модель сумочки натуральної полірованої шкіри від перевіреного виробника.
Ця модель має одне відділення з перегородкою на блискавці, закривається на блискавку. Сумка має внутрішні та зовнішні кишені, які закриваються на блискавку та без неї. Для носіння в руках ця модель має дві зручні вшиті ручки, так само сумочку можна носити на плечі, завдяки знімному ременю на карабінах (довжина якого регулюється).
Модель чудово впишеться у ваш повсякденний стиль одягу та буде прекрасним супутником на навчання або роботу.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karlos Marconi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1230 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴



