



Кожаная сумка кросс-боди светло-бежевый Арт.99125 milk (БР) Alex Rai (Китай)
1 595 ₴
1 276 ₴
- В наявності
- Код: 99125 milk (БР)
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Здертість шкіри на фронтальній стороні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 110 мм |
| Ручки | Одна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴



