Жіноча сумка-тоут штучна шкіра бежевий Арт.A-94211 beige Karlos Marconi (ang)
1 265 ₴
- В наявності
- Код: A-94211 beige
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка-тоут штучна шкіра бежевий Арт.A-94211 beige Karlos Marconi (ang)
Містка модель сумочки зі штучної шкіри від перевіреного виробника.
Ця сумка йде на одне основне відділення на блискавці та бічні відділення на магнітах. Усередині є перегородка на блискавці, кишені відкритого та закритого типу для Ваших дрібниць На тильній частині виробу є кишеня на блискавці. Для носіння в руках ця модель має дві зручні вшиті ручки, так само сумочку можна носити на плечі, завдяки знімному ременю на карабінах (довжина якого регулюється).
Модель чудово впишеться у ваш повсякденний стиль одягу та буде прекрасним супутником на навчання або роботу.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Містка модель сумочки зі штучної шкіри від перевіреного виробника.
Ця сумка йде на одне основне відділення на блискавці та бічні відділення на магнітах. Усередині є перегородка на блискавці, кишені відкритого та закритого типу для Ваших дрібниць На тильній частині виробу є кишеня на блискавці. Для носіння в руках ця модель має дві зручні вшиті ручки, так само сумочку можна носити на плечі, завдяки знімному ременю на карабінах (довжина якого регулюється).
Модель чудово впишеться у ваш повсякденний стиль одягу та буде прекрасним супутником на навчання або роботу.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію за всіма нюансами та
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karlos Marconi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1190 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴








