



Сумка тоут экокожа бежевый Арт.583186 beige (БР) Voila (Україна)
1 015 ₴
812 ₴
- В наявності
- Код: 583186 beige (БР)
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Здертість замінника всередині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



