Жіноча сумка-шопер екошкіра темно-сірий Арт.CM8276 d.grey DavidJones Французька
1 415 ₴
- В наявності
- Код: CM8276 d.grey
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка-шопер екошкіра темно-сірий Арт.CM8276 d.grey DavidJones Французька
Оригінальна жіноча сумка-шопер на розмір А4 з якісної екошкіри від перевіреного виробника.
Сумка з одним основним відділенням закривається на магніт. Всередині є тканинний органайзер на шнурку, що затягується, з додатковими внутрішніми кишенями для Ваших дрібниць. Органайзер повністю знімний, тому його можна просто вийняти. Виріб має дві ручки для носіння в руках.Оригінальна плетена фактура з декоративним бантом у комплекті.
Сумка має оригінальний дизайн, є досить місткою і прекрасно доповнить будь-який Ваш образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Оригінальна жіноча сумка-шопер на розмір А4 з якісної екошкіри від перевіреного виробника.
Сумка з одним основним відділенням закривається на магніт. Всередині є тканинний органайзер на шнурку, що затягується, з додатковими внутрішніми кишенями для Ваших дрібниць. Органайзер повністю знімний, тому його можна просто вийняти. Виріб має дві ручки для носіння в руках.Оригінальна плетена фактура з декоративним бантом у комплекті.
Сумка має оригінальний дизайн, є досить місткою і прекрасно доповнить будь-який Ваш образ.
Сумка є невіддільним аксесуаром для будь-якої дівчини. На кожен
день, і на вихід, великий і місткий тоут, або вечірній клатч, у
гардеробі сучасної модниці безліч варіантів. Сумки від магазину
VivaVerba вражає різноманітністю форм, кольорів і фактур. У виробництві
використовуються передові технології та найкращі матеріали, що дасть Вам змогу
бути максимально задоволені від покупки.
*!!!* За Вашим запитом надається повний огляд товару,
додаткові фото та докладну консультацію з усіх нюансів і
особенностям товара.
*** Купуючи товар у нашому магазині — можете бути впевнені в його наявності,
повній відповідності з фото (ми самі робимо фото за фактом отримання
товару), швидкої доставки та дотримання всіх норм повернення або обміну.
Надаємо своїм клієнтам товари тільки від перевірених, відповідальних
партнерів-виробників. Це дає змогу максимально підтвердити ваші
очікування й вимоги до товару.
Звертайтеся до нас і ви максимально швидко отримаєте відповідь, або
консультацію від нашого менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴








