Сумка крос-боди натуральная кожа черный Арт.93055 black (БР) Alex Rai (Китай)
1 765 ₴
1 412 ₴
- В наявності
- Код: 93055 black (БР)
+380 (96) 897-72-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Криво вшита магнітна застібка - перекос клапану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Ручки | Одна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴










